Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - Euro-Grands dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Euro-Grands dooel


 

Euro-Grands dooel од Скопје увозник за Браво сокови и оранзирана гала, и има потреба од
следната работна позиција

Дистрибутер

Реон Скопје

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста дејност ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола Б - категорија


Личен профил:

  • Високо развиено чувство за одговорност, доверливост и лојалност
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Самоиницијатива, организираност и динамичност

 

Ние нудиме:

  • Редовна месечна плата во висина од 20.000,00 денари
  • Работно време од 08:30 до 16:30
  • Пријатна работна атмосфера

 

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација“.
Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде