Vrabotuvanje.com - Општ работник во производство - Скопје - АД ЕВРОПА Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник во производство

Скопје

Рок за пријавување:

AД Европа: Слатка бајка на вкусови кои гарантираат уживање

Уживајте во вкусот кој ги поминува границите и ги надминува вашите очекувања

AД Европа е компанија која остава свој белег на голем број генерации и тоа признание гордо го носи повеќе од 135 години, што ја прави една од најстарите компании во кондиторската индустрија на Балканот. Така, пренесувајќи го искуството и зголемувајќи го квалитетот низ повеќе генерации, таа станува она што е денес – стабилна индустриска компанија со продажба на своите производи на странски и домашен пазар.

АД ЕВРОПА објавува оглас за работно место 

Општ работник во производство

 
 
Задачи на работно место:
 
 • Собирање на производи од лента
 • Пакување на производи во поединечни и транспортни кутии
 • Лепење на декларации
 • Одржување на хигиената на работно место 

За извршување на горенаведените работни задачи, вработениот треба да ги поседува следните  услови и карактеристики:
 
 • ССС (завршено средно образование)
 • Брзина, прецизност, одговорност, ефикасност во работата
 • Насоченост на тимска работа  
 • Работно искуство во производство ќе се смета за предност


Компанијата нуди: 

 • Склучување на договор на определено време со можност за продолжување
 • Редовни месечни примања
 • Можност за учење и обука за повисоки работни места, напредување
   
 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде