Vrabotuvanje.com - Консултанти за продажба за Скопје и Битола​ - Скопје и Битола​ - Zepter International
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Консултанти за продажба за Скопје и Битола​

Скопје и Битола​

Рок за пријавување:

 • Zepter International

Zepter International има отворени позиции за 

Консултанти за продажба за Скопје и Битола​

Опис на позиција:
 • Специјализирана продажба, презентирање и пласман на високотехнолошки уреди со врвен квалитет за домаќинство, здравје и убавина
 • Организирање и водење на деловни состаноци и термини, самостојно или во соработка и подршка од компанијата.
 • Склучување на договори со клиенти.
Потребни квалификации:
 • Минимум ССС
 • Пожелно искуство во продажба, промоции и пласман на продукти
Ние нудиме:
 • Флексибилно работно време, минимум 40 часа неделно
 • Започнување на сопствен бизнис без вложување на лични средства
 • Одлична финансиска заработка – според остварени резултати и ангажман - 250 евра фиксна заработка плус големи бонуси од реализација.
 • 7 дневна бесплатна обука во Скопје и Битола од стручни лица поврзани со маркетинг, продажба и лидерство во државава и во странство
 • Можност за интернационално напредување
 • Вредни подароци и наградни патувања од компанијата.
Напомени:
 • Кандидатите ќе бидат повикани на интервју во Скопје и во Битола
 • Целокупната обука ќе се одвива во Скопје и во Битола
 
Испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација
 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде