Vrabotuvanje.com - Готвач​ - Скопје - Hilton Hotels
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hilton Hotels

 

 

Станете дел на првиот Хилтон во Скопје. DoubleTree by Hilton Skopje вработува:

 

Готвач

 

Потребни квалификации:

 
  • Завршено средно образование од областа на угостителство
  • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објети
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност
  • ​Познавање на англиски јазик 

 

 

Вашата професионална биографија (CV) можете да ја испратите преку полето Брза Апикација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде