Vrabotuvanje.com - Магацински оператори - Скопје - ЕВРО 07 Македонија ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински оператори

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕВРО 07 Македонија ДООЕЛ

ЕВРО 07 Македонија ДООЕЛ - Скопје, увозник и дистрибутер на автоделови, 10 години присутна на пазарот,
има потреба од работници:

2 Магацински оператори

Услови кои кандидатите треба да ги исполнуваат:
  • Минимум ССС 
  • Способност за работа со броеви и бар-код читачи
  • Минимум 3 год. претходно искуство и способност за самостојно планирање на работата  (кандидатите без работно искуство се охрабруваат рамноправно да аплицираат)
  • Способност за тимска работа
  • Возачка дозвола б-категорија
  • Високо ниво на комуникативност
 
Услови за работа:
  • Се работи во смени од 08.00-16.00 и од 10.00-17.00 ( втората смена работи во сабота од 09.00-14.00 часот) промена на смените е на 1 седмица.
  • Плата 18,000 денари
  • Вработените ги имаат сите права кои следуваат по законот за работни односи
 
Вашите CV-а може да ги испратите преку полето Брза Апликација, најкасно до 20.05.2019
Одбраните кандидати ќе бидат повикани на разговор.
 
За подетални информации за слободните работни места, Ве молиме посетете ја нашата веб страница http://www.euro07.mk/careers/careers.php 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде