Vrabotuvanje.com - Шеф на маркет - Скопје - Денар Дисконт
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Денар Дисконт
 
 
Денар Дисконт - маркети за широка потрошувачка
има потреба од вработување на кандидат на позиција:
 
ШЕФ НА МАРКЕТ
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено минимум средно образование
 • Познавање на работа со компјутер
 • Претходно работно искуство од минимум 2 години како раководител на маркет пожелно во областа (продажба)
Личен профил:
 • Вредна и одговорна личност                
 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност
 • Подготвени за работа под притисок
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа во смени
Услови:
 • Работно време во смени, од 08.00 до 15.00 часот прва смена и од 15.00 до 22.00 часот  втора смена, секој ден (понеделник-недела) и празници
 • Паричниот износ на основната нето плата за огласеното работно место изнесува 17.000,00 денари плус дополнителни бонуси од остварен промет.
 
Вашата професионална биографија (CV) и Писмо за мотивација можете
да ги испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака “Шеф на маркет“
 
 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.  
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде