Vrabotuvanje.com - Продвач/ Продавачка - Скопје - Денар Дисконт
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продвач/ Продавачка

Скопје

Рок за пријавување:

 • Денар Дисконт
 
 
Денар Дисконт - маркети за широка потрошувачка,
има потреба од вработување на кандидат на позиција:
 
ПРОДАВАЧ/ПРОДАВАЧКА
(ЧЕТИРИ РАБОТНИ ПОЗИЦИИ)
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено минимум средно образование
 • Познавање на работа со компјутер
 • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност
Личен профил:
 • Вредна и одговорна личност                
 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа во смени
Услови:
 • Работно време во смени, од 08.00 до 15.00 часот прва смена и од 15.00 до 22.00 часот  втора смена, секој ден (понеделник-недела) и празници – на шест работни денови, еден слободен ден
 • Паричниот износ на основната нето плата за огласеното работно место изнесува 14.000,00 денари почетна плата.
Вашата професионална биографија (CV) и Писмо за мотивација можете
да ги испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака “Продвач/Продавачка“
 
 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.  
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани! 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде