Vrabotuvanje.com - Хигеничар - Скопје - Спорт Лаиф Трејд
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Спорт Лаиф Трејд


 

Спорт Лаиф Трејд има потреба од вработување на

Хигеничар
Реон Скопје


 
Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство


Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Самоиницијативност и посветеност на работа

 
Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде