Vrabotuvanje.com - Хигиеничар за чистење во деловни простории и канцеларии - Скопје - Екомагија ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар за чистење во деловни простории и канцеларии

Скопје

Рок за пријавување:

 • Екомагија ДОО
 • Адреса: Ул. Банско бр.7, Кисела Вода, 1000 Скопје

Екомагија ДОО Скопје е компанија која работи во дејноста на чистење и одржување на хигиена, комплетно посветена на задоволството на клиентите. 

Компанијата врши услуги за чистење на деловни објекти и канцеларии, повремено генерално чистење на нови деловни и станбени објекти и одржување на хигиена во влезови во згради.

Поради брз раст на компанијата, нудиме вработување на позицијата: 

Хигиеничар за чистење во деловни простории и канцеларии

 

Правиот кандидат за оваа позиција се  очекува да биде лојален и флексибилен, да има позитивен однос кон нашите клиенти и  внимание на детали. 


​Услови од компанијата:

 • Флексибилно работно време - Понеделник до Сабота 
 • Платени патни трошоци 
 • Почетна плата 12.500 МКД со можност за покачување на истата
 • Годишен одмор од 20 работни денови
 • Пријавен на цело работно време (40 часа неделно)
 • Бонус и Регрес за годишен одмор – К15 
 • Платени задолжителни придонеси за пензиско и инвалидско осигурување
 • Платено задолжително здравствено осигирување 
 • Можност за напредување
 • Динамични работни услови во брзорастечка компанија


Позицијата вклучува:

 • Професионално чистење на деловни објекти 
 • Професионално чистење на канцеларии 
 • Чистење и пребришување прашина
 • Џогирање и усисавање на канцелариски под
 • Бришење на стакла и стаклени површини
 

Заинтересираните кандидати може да испратат свое CV преку полето Брза Апликација или да не контактираат на телефон 072/ 706-705

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде