Vrabotuvanje.com - Хигеничарки - Скопје - Star ocean
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Star ocean


 

Ресторанот "Ѕвезден Океан" се наоѓа во срцето на главниот град. На само една минута пешачење од Соборниот храм, позади Домот на градежници ќе го најдете местото што ги крие тајните на здравата исхрана. 

Ѕвезден Океан има потреба од следната работна позиција:
Хигеничарки

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство


Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Позитивен и енергичен пристап кон работата


Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Месечна плата во висина од 18.000 денари
  • Работа во две смени прва и втора до 01 часот по полноќ

 

Својата професионална биографија CV може да ја доставите преку полето Брза Апликација

Контакт телефон: 078/287-345

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде