Vrabotuvanje.com - Лице за обезбедување - Скопје - Меѓународно училиште Новa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за обезбедување

Скопје

Рок за пријавување:

  • Меѓународно училиште Новa

http://recruitment@nova.edu.mk

 
 
 
Оглас за вработување на лице за обезбедување
 
 
Meѓународното училиште Нова објавува оглас за лице за обезбедување на училишниот кампус. Потенцијалниот кандидат треба да биде одговорна личност, способна за тимска работа,  која ќе ги почитува и поддржува училишните политики. 
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Одлично познавање на англискиот јазик
  • Развиени комуникациски вештини
 
Предност ќе имаат кандидатите кои поседуваат лиценца за обезбедување, како лица со претходно искуство во обезбедување на објекти.
 
 
Работни услови:
  • Полно работно време,
  • Работа во смени,
  • Почетен договор на определено време со можност за продолжување.
 
 
Заинтересираните кандидати треба да ги поднесат електронски следниве документи: биографија, слика, сертификат за завршено средно образование, други релевантни сертификати. Краен рок за поднесување на документите е 31 мај 2019 година.

Документите треба да се испратат на: recruitment@nova.edu.mk. Избраните кандидати ќе бидат известени и поканети на интервју.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде