Vrabotuvanje.com - Персонал за ресторан - Скопје - Рагуза
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за ресторан

Скопје

Рок за пријавување:

  • Рагуза

Имаме потреба од вработување на лица за следниве работни позиции:


ПОМОШНИК ГОТВАЧ
САЛАТЕРИскористете ја можноста и станете дел од нашиот тим!

Ве покануваме да го испратите Вашето CV преку полето Брза Апликација, со назнака "Оглас за работа" и наслов на позицијата за која се пријавувате.

Контакт тел.: 070/282 - 111

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде