Vrabotuvanje.com - Оператори на машини за обрaботка на лим - Скопје - А-М Стил
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на машини за обрaботка на лим

Скопје

Рок за пријавување:

  • А-М Стил

А-М Стил е компанија со 20 годишна традиција на производство и монтажа на покривни конструкции од дрво и челик како и кровопокривање со пластифициран лим и панели исто така и работилничка преработка на производи од пластифициран и поцинкуван лим.  Во изминатиот период изведени се голем број на проекти (објекти) со константно надградување на опремата и капацитетот за работа.

ОПЕРАТОРИ НА МАШИНИ ЗА ОБРAБОТКА НА ЛИМ
4 ПОЗИЦИИ


​Потребни квалификации:

  • Со или без работно искуство 
  • Пожелно е познавање на работа со работилничка подготовка на лимови. 
  • ССС

работни услови:

  • Работно време: 7-16 часот
  • Плата: 16000 - 26000 ден (зависно од искуството и познавањето на работата) + бонуси за ангажираност и редовност. 
  • Со ангажираноста и напредувањето во познавањето на работата се напредува и со платата.

 

 

Вашите пријави можете да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде