Vrabotuvanje.com - Сезонска работа на море во Бугарија - Сончев Брег - Номад Партнерс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сезонска работа на море во Бугарија

Сончев Брег, Бугарија

Рок за пријавување:

 • Номад Партнерс

Келнери и шанкери во Сончев Брег, Бугарија

Номад Партнерс  е агенција за регрутирање  на кандидати за работа во EU. За нашиот партнер Hotel Barcelo Royal Beach од Бугарија , бараме да назначиме персонал за сезонска работа за летниот период.

BARCELO е шпански хотелски ланец, кои управуваат над 140 хотели во 16 држави од највисока класа, кој повеќе од дваесет години е присутен на бугарскиот пазар. Брендот Barcelo е симбол на квалитет, конфорт и престиж.

Петзвездениот хотелсе наоѓа на најпопуларната туристичка дестинација во Бугарија, Сончев Брег

Обезбедено е сместување, храна, одобрување за работа со македонски пасош. Агенцијата не наплатува за овие услуги.
 
Работни позиции:
Келнери
Шанкери
 
 
Обврски:
 • Да се почитуваати стандардите за услуги и правилата креирани работодателот
 • Одржува високо ниво на хигиена на работното место
 • Почитување на внатрешниот кодекс на работа
Барања:
 • Насмеана, харизматична и љубезна личност
 • Искуство во одредената позиција, минимум 1 година
 • Вештини за работа во тим
 • Коректност и организација
 • Мотивација за работа
 • Англиски или руски јазик ќе биде предност
 
Нашата понуда:
 • Работат во млад тим во меѓународен хотелски ланец во период Јуни до Септември
 • Работно време 8 часа на ден, 6 дена во неделата
 • Платата изнесува 500 евра на месец

Ако сте заинтересирани да работите за исклучително коректен работодател, Ве молиме да испратите CV преку полето Брза Апликација. Сите апликации ќе бидат третирани со целосна доверливост.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде