Vrabotuvanje.com - Оператор - Скопје - Swisslion
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Swisslion

 
СВИССЛИОН-АГРОПЛОД ДООЕЛ РЕСЕН Подружница Производство Скопје
Има потреба од работник на работно место
 
ОПЕРАТОР
во производствен погон
 
 
СВИССЛИОН-АГРОПЛОД ДООЕЛ РЕСЕН Подружница Производство Скопје, со седиште на ул. Јадранска Магистрала бр.127 Визбегово, Скопје, има потреба од оператор во производствен погон, на определено работно време од  3 месеци  со можност за продолжување на работниот однос. Вработениот ќе работи во три смени и тоа прва смена од 06-14 часот, втора смена од 14-22 часот и трета смена од 22-06 часот. 
 
 
Потребни квалификации:
 • ССС -прехрамбен, земјоделски, електро или машински техничар
 • Претходно работно искуство во производствен погон ќе се смета за предност 
 • Работа со компјутер 
 • Основно познавање на англиски јазик
Очекувани вештини и способности:
 • Организациски способности
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Способност за индивидуална и тимска работа 
 • Возачка дозвола Б категорија (активен возач)
 
Вашата професионална биографија (CV) и Писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака на позицијата.
 
 
Напомена: 
 
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
 • Изборот ќе се изврши во рок од 30 дена од денот на завршување на огласот.
 • Траење на огласот и рок на пријавување 10 работни дена од објава на огласот.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде