Vrabotuvanje.com - Деловен Асистент - Скопје - АГРО ЈУНИКОМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Деловен Асистент

Скопје

Рок за пријавување:

  • АГРО ЈУНИКОМ ДООЕЛ

АГРО ЈУНИКОМ ДООЕЛ – Скопје, е компанија основана во 1990 година, со големо искуство во набавка и продажба на репроматеријали за земјоделие. 

АГРО ЈУНИКОМ ДООЕЛ – Скопје, е стабилна компанија со над 150 вработени и има потреба да вработи комуникативна, претставителна, амбициозна и самостојна личност со познавање на најмалку еден странски јазик, која е подготвена да се вклучи во нашиот тим на работно место:  

ДЕЛОВЕН АСИСТЕНТ НА ДИРЕКТОРОТ ЗА ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА ТРГОВИЈА

Потребно образование: 

  • Средно или Високо образование

Работно искуство:

  • Со или без работно искуство – предност ќе имаат кандидатите со претходно работно искуство на иста или слична позиција

Квалификации и вештини:

  • Задолжително познавање на англиски јазик, познавање на уште еден странски јазик ќе се смета за предност
  • Познавање на компјутери и MS Office
  • Возачка дозвола Б категорија

Ви нудиме:

  • Стабилна кариера
  • Одлични услови за работа во средина со амбициозен и професионален тим

 

Доколку сте заинтересирани испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде