Vrabotuvanje.com - Доктор по општа пракса , Стоматолог и Хемичар - Скопје - Виола Аптекa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доктор по општа пракса , Стоматолог и Хемичар

Скопје

Рок за пријавување:

 • Виола Аптекa
 

"Виола" Аптеки се современа компанија чиј примарен фокус на работа е здравствената заштита на граѓаните, преку постојано следење и имплементација на новитетите за превенција и лекување на човековиот организам.

Од своето основање во 1992 год., компанијата бележи континуиран развој. Визијата да понудиме комплетна услуга на граѓаните, ја реализиравме со фунцкионирањето на двете компании: "Виола" Аптеки и Веледрогерија Виола Трејд.

Во Виола секогаш ќе наидете на професионализам и квалитетна услуга од страна на нашиот тим на фармацевти и доктори.

Повелете, ние сме тука да Ви помогнеме да живеете поздраво и поквалитетно!

Во моментов имаме потреба од проширување на својот тим, на позиција:

Доктор по општа пракса, Стоматолог и Хемичар

 

Потребни квалификации:

 • ВСС – медицина, стоматологија и хемиски факултет
 • Работа со компјутери


Посакувани карактеристики:

 • Способност за брзо учење
 • Развиени комуникациски вештини
 • Стручност и елоквентост
 • Диманичност и креативност
 • Организираност, самоиницијативност


Што нудиме:

 • Можност за професионален развој и надоградба
 • Солидни месечни примања + бонуси во согласност со постигнатите резултати
   

Доколку сакате да станете дел од тимот на врвни професионалци, Ве покануваме да аплицирате.

Вашата Професионална Биографија (CV со задолжителна фотографија), доставете ја
преку полето Брза Апликација со назнака на апликацијата
„За оглас –  Доктор по општа пракса, Стоматолог и Хемичар“.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде