Vrabotuvanje.com - Правник - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Специјал
СПЕЦИЈАЛ е пекарско-слаткарска фирма со 29 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:
 

Правник

 

Потребни квалификации:

 • ВСС – правен факултет
 • Претходно работно искуство на иста дејност ќе се смета за предност
 • Познавање на англиски јазик
 • Работно познавање на компјутери и MS Office пакетот
 • Возачка дозвола Б – категорија ќе се смета за предност

 

Личен профил:

 • Одговорна и лојална личност
 • Организирана и самоиницијативна личност
 • Позитивен став и брзина во работењето
 • Одлични комуникациски вештини
 • Способност за преговарање
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа со дадени рокови и работа под притисок 
 
Ние  нудиме:
 • Динамична работна средина каде активно  се следи и поттикнува успехот во работењето, а напредокот во кариерата на вработените зависи од остварените  резултати.
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација со назнака за правник.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде