Vrabotuvanje.com - Референт за наплата на паркинг услуги - Скопје - Скопски Пазар АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за наплата на паркинг услуги

Скопје

Рок за пријавување:

  • Скопски Пазар АД Скопје
  • Адреса: Ул. Московска бр.15, 1000 Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде