Vrabotuvanje.com - Готвач/ка и Помошник готвач/ка - Скопје - Alexandar Square
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Готвач/ка и Помошник готвач/ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • Alexandar Square

Хотел ALEKSANDAR SQUARE има потреба од лица за следната работна позиција:

Готвач/ка и Помошник готвач/ка 

 

Потребни квалификации:

 • ССС или ВСС за работно место готвач
 • ССС за работно место помошник готвач
 • Завршено образование од областа на угостителството ќе се земе  за предност
 • Поседување на соодветно работно искуство 
 • Високо ниво на креативност

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Смисол за одржување на ред и хигиена

Опис на работно место:

 • Подготвување на храна
 • Љубезна комуникација со гостите

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето Брза Апликација

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде