Vrabotuvanje.com - Помошник магационер - Скопје - АЛТЕА ММ ДООЕЛ - Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник магационер

Скопје

Рок за пријавување:

 • АЛТЕА ММ ДООЕЛ - Скопје

 
 
Фирмата АЛТЕА ММ ДООЕЛ - Скопје со дејност продажба и дистрибуција на алкохолни пијалоци
објавува ОГЛАС за работа на позиција
 
 
Помошник магационер
 
 
 
Квалификации:
 • Најмалку ССС;
 • Познавање на основни компјутерски прогграми (MS Office);
 • Возачка дозвола Б категорија, најмалку 2 години; 
 • Претходно искуство на иста или слична позиција - ќе се смета за предност
 
Одговорности:
 • Спремање на нарачки
 • Учество во контролните пописи
 • Лепење на бандероли
 • Следење на насоки дадени од претпоставените колеги
 
Очекувани вештини и способности:
 • Вредна и одговорна личност
 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 
Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија можат да ја испратат 
на следната e-mail адреса: hr@altea-mm.com
со ЗАДОЛЖИТЕЛНА назнака на апликацијата „за оглас за ПОМОШНИК МАГАЦИОНЕР“, 
 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.  
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!      
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде