Vrabotuvanje.com - Сметководител - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Огласот не е активен. Пријавувањето е невозможно.

Сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

 • Неуромедика

БОЛНИЦА НЕУРОМЕДИКА, во Р. Македонија која успешно работи веќе 27 години, објавува оглас за следната работна позиција:

Сметководител

 

Потребни квалификации:

 • ВСС/ССС
 • Претходно работно искуство во областа
 • Задолжително поседување на лиценца
 • Познавање на англиски јазик
 • Да има познавање од калкулација на сметки


Профил на личност:

 • Организираност и одговорност
 • Одлични комуникациски вештини
 • Професионалионален и љубезен однос кон клиентите
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови


Кандидатите потребно е да го достават своето CV, (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) документи за завршено образование, потврда за работно искуство на еден од следните начини:

Испраќање на професионална биографија (CV) преку полето Брза Апликација, или лично во просториите на Неуромедика или по пошта на адреса: ПЗУ Неуромедика, ул. Јордан Мијалков бр.62, 1000 Скопје, со назнака на позицијата за која се аплицира.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде