Vrabotuvanje.com - Пракса за Градежен и Архитектонски Факултет - Скопје - Limak
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Пракса за Градежен и Архитектонски Факултет

Скопје

Рок за пријавување:

  • Limak

Limak објавува оглас за:

ПРАКСА ЗА ГРАДЕЖЕН И АРХИТЕКТОНСКИ ФАКУЛТЕТ

2 (Двајца извршители)

Очекувани цели:
  • Едукација и проширување на знаења во проектирање, дизајнирање и изведба.
 
Личен профил:
  • Развиени организациски вештини
  • Одговорност, стабилност и иницијативност
  • Мотивираност, флесибилност и проактивност
  • Способност за носење одлуки
  • Тимски играч
 
 
Сите заинтересирани кандидати може да се пријават преку полето Брза Апликација!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде