Vrabotuvanje.com - Продавачи во Охрид - Охрид - Swisslion
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи во Охрид

Охрид

Рок за пријавување:

 • Swisslion

 
Трговско друштво за трговија, производство и услуги на големо и мало, ексклузивен застапник и дистрибутер на целата палета на производи под брендот Swisslion:
 
 
ПРЕХРАНБЕНА ИНДУСТРИЈА СВИССЛИОН ДОО УВОЗ-ИЗВОЗ СКОПЈЕ
Има потреба од работници на работно место
 
Продавачи во Охрид
2 (два) извршители
 
 
 
 
Потребни квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Претходно работно искуство во областа на продажба ќе се смета за предност. 
 
Очекувани вештини и способности:
 • Организациски способности
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Ориентираност кон клиенти
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 
 
Вашата професионална биографија (CV) можете да ја испратите преку полето Брза Апликација
со задолжителна назнака на позицијата.
 
 
Напомена: 
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
 • Изборот ќе се изврши во рок од 30 дена од денот на завршување на огласот.
 • Траење на огласот и рок на пријавување 8 работни дена од објава на огласот.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде