Vrabotuvanje.com - Продавач - Скопје - Скопје - Euro Tools
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Euro Tools

EURO TOOLS – СКОПЈЕ, Компанија со основна дејност продажба и дистрибуција на материјали, алати и опрема за заштита при работа, има потреба да вработи:

ПРОДАВАЧ
(за во продавница во Скопје)

Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство во продавница за алати и опрема ќе се смета како предност
 • Основно познавање на работа со компјутер
 • Постојано место на живеење во и околу Скопје
 
Очекувани вештини и способности:
 • Одлични комуникациски вештини
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Вредна и одговорна личност
 • Ведрост и љубезност, со позитивен став
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа во смени

Доколку сте комуникативни, ориентирани кон остварување на резултати и сакате да работите со купувачи, Ве молиме пријавите со Ваша биографија (CV) да ги испратите преку полето Брза Апликација со назнака на апликацијата за „Продавач во Скопје”.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде