Vrabotuvanje.com - Градежни работници / Тесари - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежни работници / Тесари

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
Вработување.ком за свој клиент - Компанија со 20 годишно искуство во градба на семејни ЕКО куќи и брвнари, која располага со стручен кадар од архитекти, градежни инженери, инженери за внатрешен дизајн, за вршење на дејност проектирање и изведба на семејни куќи, спортски сали, индустриски објекти, угостителски објкти и згради до 3 спрата, има потреба од вработување на персонал за следните работни позиции:
 
ГРАДЕЖНИ РАБОТНИЦИ 10 (ДЕСЕТ) ИЗВРШИТЕЛИ
ТЕСАРИ 10 (ДЕСЕТ) ИЗВРШИТЕЛИ
 

​Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
Личен профил:
  • Комуникативност, организираност и одговорност 
  • Способност за тимска работа
  • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност
  • Флексибилност за работа на терен
Ние нудиме:
  • Редовна месечна плата во износ од 18.000 до 30.000 денари во зависност од позицијата
  • Обезбедено сместување за работниците кои доаѓаат надвор од Скопје
 
Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) можат да ја испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака за која позиција аплицираат.

Информации на телефон: 389 2/3097-141

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде