Vrabotuvanje.com - Shitës/ Kasierë - Тетово - Нептун
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Тетово

Рок за пријавување:

 • Нептун
 • Адреса: 1000 Скопје

NEPTUN MAQEDONI, zingjiri më i madh regjional për shitje me pakisë të teknologjisë, përshkak të zgjërimit të detyrave të saja, hap konkurs për punësim të:

SHITËS/KASIERË

Për kryerje të detyrave punëtore në Tetove (1 punëtorë)

 
Kualifikimet e duhura, eksperiencë pune, kualifike dhe aftësi:
 • CCC;
 • Të poseduara aftësi për shitje;
 • Eksperiencë të mëparshme të shitjes së teknologjisë së bardhë, IT, TV, audi dhe video pajisje do të merret si përparësi;
 • Njohja e punës me kompjuter, MS Office, Internet Explorer;
 • Njohja e gjuhës Angleze dhe asaj Shqipe do të merret për përparësi;
 • Qëndrim pozitiv, Shpirt shoqërues, dëshirë për përparim dhe arritje të suksesit.
 
Përgjegjësitë dhe detyrat:
 • Shërbimi i blerësve dhe shitje e teknikës së bardhë, IT, TV, audio dhe video pajisjeve;
 • Puna me dokumente të lidhura me funksionalitetin e përditshëm të sallonit të shitjes;
 • Kryen detyrën e pagesës së mallit shitës me para ose me kartela dhe mënyra të tjera të pagesës;
 • Vazhdimisht meson karakteristikat teknike të produkteve në shitje;
 • Detyra tjera të lidhura me funskinalitetin e përditshëm të sallonit.
 
Çfarë ofrojmë?
 • Kushte të shkëlqyeshme për punë dhe rreth me ekip profesional dhe ambicion;
 • Trajnim të vazhdueshëm dhe mundësi për përparim;
 • Mundësi për arritje të bonuseve në shitje dhe dhuratave;
 • Punë me ndërrime, gjithësej 40 orë në jave; nga e hëna deri të shtunën.
 
Kandidatët të cilët i plotësojnë kushtet e sipërpërmendura, biografitë e veta profesionale mund t’i dërgojnë nëpërmjet "Аплицирај веднаш", me etiketë: "Konkurim për shitës/kasierë në Tetove”.
 
Konkusi është i hapur deri më: 16.06.2019.
 
Rregullat e përgjithshme për aplikim:
 • Emërtimi i dokumentit për aplikim - CV (me emër dhe mbiemër të aplikantit);
 • Potencimi se për cilën pozitë për punë aplikohet;
 • Në pajtueshmëri me ligjin për mbrojtje të të dhënave tuaja personale u lutemi që në tekstin e e-poshtës të potencioni se a pajtoheni që të dhënat Tuaja personale të ruhen në koleksion për punësime të ardhshme në NEPTUN MAQEDONI apo dëshironi që të dhënat tuaja të jenë të shlyera pas kalimit të afatit të konkursit. Nëqoftëse nuk ka asnjë shënim nga ana Juaj, të dhënat tuaja do të jenë të shlyera.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде