Vrabotuvanje.com - Mерчендајзер - Скопје - Виндија Интернационал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Виндија Интернационал
  • Адреса: Јадранска Магистрала бр.47а, 1000 Скопје


 

Компанијата „Виндија Интернационал“ заради проширување на тимот распишува оглас за вработување на :

"Мерчендајзер"

Потребни квалификации:

  • Средно образование;
  • Поседување на возачка дозвола Б - категорија
  • Работно искуство (предност-работа со храна и прехранбени производи);
  • Тимски дух

Компанијата нуди:

  • Одлична работна средина и услови за работа
  • Можност за напредување во кариерата
     

Доколку сте во потрага за нови професионални предизвици, мотивирани и подготвени за нови успеси, испратете своја биографија (CV) преку полето Брза Апликација!

Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат следниве квалификации можат да се јават на огласот најдоцна до  24.06.2019.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде