Vrabotuvanje.com - Оператор на машина - Скопје, Куманово - ВИТЕК Македонија Доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на машина

Скопје, Куманово

Рок за пријавување:

 • ВИТЕК Македонија Доо

 

 

ВИТЕК Македонија Доо

Друштво за производство на хидраулична опрема и услуги со седиште во Скопје, има потреба од вработување на:

ОПЕРАТОР НА МАШИНА
Реон Скопје, Куманово

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Со или без работно искуство
 • Возачка дозвола Б-категорија
 • Место на живеење: Скопје или Куманово

Личен профил:

 • Развиени комуникациски вештини, ефективна комуникација со сите нивоа во компанијата
 • Одговорност и способност за организација
 • Динамичност, мотивираност, иницијативност
 • Флексибилност и адаптибилност
 • Тимска работа и способност за работа под притисок​

Ние нудиме:

 • Редовна месечна плата
 • Обезбедена храна и превоз
   

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде