Vrabotuvanje.com - Возач на камион - Скопје - dssmith
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион

Скопје

Рок за пријавување:

  • dssmith
 
 
 
DS Smith  е водечка европска компанија за производство на амбалажа приспособена на барањата од клиентот со нагласок на врвниот дизајн и локална услуга близу просториите на клиентот. Со портфолио на производи кое опфаќа транспортно пакување, продажно пакување, промотивно пакување и пакување за изложување, приспособено заштитно пакување и индустриско пакување, DS Smith  ги задоволува сите барања на пазарот. На глобално ниво делува во четири дивизии: амбалажа, рециклирање, пластика и хартија. 
 
Со тим од над 28.500 ентузијасти за амбалажа низ целиот свет, нашата цел е нашите вработени да се чувствуваат ценети и да го прифатат тоа што ние како бизнис имаме за цел да го оствариме. Силно ја поддржуваме важноста на внатрешната култура која се фокусира на амбиција и чесност.
 
Ги поттикнуваме вработените да ги прифатат нашите пет основни вредности: да се грижиме, да си задаваме предизвици, да ни веруваат, да реагираме, да сме упорни. Овие основни вредности не водат при донесување на одлуки и ги обликуваат политиките и праксите на компанијата. Ова ни овозможува успешно да ги оствариме нашите стратешки цели и да ги задоволиме потребите на сите наши заинтересирани страни. Повеќе информации на www.dssmith.com
 
DS Smith Скопје вработува:
Возач на камион
 
 
Потребни квалификации:
  • Средно образование
  • Искуство како возач на камион
  • Поседување на возачка дозвола Ц категорија – активен возач
  • Способност за работа во тим
  • Мотивирана и стабилна личност
 
Одговорности:
  • Извршување на превоз 
  • Подготовка и реализација на соодветна документација
  • Грижа за исправнсота на возилото
Што нудиме: работа во интернационална компанија, во динамична атмосвера, со можност за персонален и професионален развој.
 
Сите заинтересирани кандидати кој ги исполнуваат наведените квалификации потребно е да достават CV преку полето Брза Апликација не подоцна од 30.06.2019
 
Само оние апликации кој ги задоволуваат критериумите наведени погоре ќе бидат поканети на интервју.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде