Vrabotuvanje.com - Доставувачи - Тетово - Тетово - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувачи - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

 • Delco

 

Eдинствената специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од:

ДОСТАВУВАЧИ за реон - Тетово

 

Квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Солидно познавање на градот и околните места
 • Одлично познавање на реон Тетово
 • Пожелно е познавање на Албански јазик
 • Искуство со теренска работа

Опис на работни задачи:

 • Достава на правни пратки на терен 
 • Активно пребарување на теренот во врска со дополнителните информации и податоци за адресите и известување за истите со пополнување на извештаи и останати потврди за извршена достава
 • Преглед на извештаите на дневна база
 • Активна поддршка на тимот во дадениот реон
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) со назнака „Достава-Тетово“, преку полето Брза Апликација.

Напомена:

 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
 • Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде