Vrabotuvanje.com - Работници во производство (м/ж) - Скопје - ПРОФИЛ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници во производство (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

Заради зголемен обем на работа, фабрика од населба Илинден, која се занимава со производство на ПВЦ панели, бара:

Работници во производство (м/ж)

Опис на работните обврски:

  • Работа на производни линии,
  • Обезбедена претходна обука.

Потребни квалификации:

  • Организациски способности и желба за тимска работа,
  • Спретност, одговорност и посветеност на работата.

 

Напомена: Работните обврски се изведуваат во три смени

Доколку сметате дека вашиот профил одговара на наведените услови, пријавете се со кратка биографија електронски преку полето Брза Апликација или на телефонскиот број 076/457-905.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде