Vrabotuvanje.com - Интервју за американска бродска компанија - Европа - Asteria World Work
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Интервју за американска бродска компанија

Европа

Рок за пријавување:

  • Asteria World Work

Интервју за американска бродска компанија , крај на Јуни во Скопје:

Housekeeping attendant 1000-1100 $
Utility cleaner 750 $
Assistant F&B Manager (2250$)
Junior assistant manager (1400$)
Junior Assistant Purser  (1400$)
Computer System Specialist (1400$)
Waiters Female (3000$ +)
Asst. Waiter Female (1800-2200$)
Junior Waiters (1400-1800$)
Buffet Steward (1000-1400$
Ass Buffet Steward (700-1100$)
Youth Staff (1100$)
Assistant Storekeeper (1170$)
Bar Steward –Female (1500$)
Shop Assistants 1400$
Watch Specialist (1200$ + commission)
Jeweller (1200$ + commission)
Beauty Specialists (900$ + commission)
Assistant Cruise Director/DJ (1800$)
Junior Assistant Cruise Director (1250$)
General Galley Steward (770 $)
Chef de Partie (2400$)
Demi Chef de Partie (1820$)
1st Commis  (1620$)
2nd Commis  (1170$) 
Assistant Pantry (1170$)
DCDP Pastry (1820$)
1st Commis Pastry (1620$)
DCDP Pizza (1820$)
2nd Commis Pizza (1170$)
1st Commis Butcher (1620$)
2nd Commis Butcher  (1170$)
Production Assistant (1000$)
Photographer 1200+bonus$

Бесплатна апликација и не наплаќаме за посредување при вработување.

Договори на 6 месеци. Компанијата плаќа повратен авионски билет. Не е потребно да се прави STCW95.
Бесплатно сместување и храна.

Заинтересираните со соодветно работно искуство да испратат CV преку полето Брза Апликација по што ќе бидат контактирани. Контакт телефон 023113117, од 9-17h

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде