Vrabotuvanje.com - Кол агенти - германски јазик - Скопје - Telemarketing
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Кол агенти - германски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

  • Telemarketing
  • Адреса: ul. Franklin Ruzvelt br.9, 1000 Skopje

Telemarketing има потреба од следната работна позиција:

КОЛ АГЕНТИ (М/Ж)
(10 позиции)

Задолжително е НАПРЕДНО ПОЗНАВАЊЕ НА ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК (B2, C1, C2 ниво)


Затоа што ние нудиме:

Плата 30.000 мкд - 150.000 мкд
Дополнително следуваат и бонуси
Освен бонусите, нудиме и фиксна плата.

Работни денови од понеделник до петок 10h-18h
Пауза од 12h-13h и уште две паузи од по 15 мин времетраење

Бараме:

Организираност и одговорност
Самоиницијативност и енергичност
Способност за тимска работа
Способност за работа под притисок и на кратки рокови

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликацијa.

Напомена:
Кандидатите кои ќе аплицираат само со англиски јазик нема да им се земе апликацијата во предвид.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде