Vrabotuvanje.com - Соработници - Битола - Битола - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработници - Битола

Битола

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Работа во БИТОЛА и ПРИЛЕП
 
Мисија:

2 нови тима

Приоритет: 

динамички
тимски играчи
комуникативни
посветени
сериозна желба за напредување

Нудиме:

редовни примања
награди
бонуси
унапредувања

Услови:

18+год.
ССС (мин.)
сопствено возило за работа

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде