Vrabotuvanje.com - Собарки/Maids - Скопје - Hilton Hotels
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hilton Hotels

 

 
Станете дел на првиот Хилтон во Скопје. DoubleTree by Hilton Skopje вработува:
 

Собарки/Maids 

 

Потребни квалификации:

 

  • Минимум завршено средно образование
  • Претходно работно искуство од 2 години во хигиена или собарка
  • Познавање на англиски јазик​
 

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:
 

  • Вредна и енергична личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Способност за тимска работа и работа под притисок​
 


Сите заинтересирани кандидати може да достават CV преку полето Брза Апликација.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде