Vrabotuvanje.com - Рецепционер - Скопје - Garden Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Garden Spa

Garden Spa – ново изграден, модерен и луксузен хотел, со сопствен СПА центар и атрактивна локација, има потреба да вработи персонал на позиција:

Рецепционер
 

Потребни квалификации:

 • ССС / ВСС 
 • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета како предност
 • Работно познавање на MS OFFICE (Word, Excel, Internet)
 • Задолжително познавање на англиски и/ или друг странски јазик
 • Одлични организациски способности

Профил на личност:

 • Одговорна, лојална и трпелива личност 
 • Претставителна и комуникативна 
 • Позитивен став 
 • Способност за тимска и самостојна работа 
 • Подготвеност за работа под притисок и со куси рокови

 

Ние нудиме работа во одлични услови, во тимски ориентирана и професионална атмосфера.

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација. 

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде