Vrabotuvanje.com - Медицински сестри - Германија - Medical Recruiters
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински сестри

Германија

Рок за пријавување:

  • Medical Recruiters

Итно се бараат:

Медицински сестри за работа во Германија на интензивна нега!

(
30 Извршители)
 


​Потребни квалификации:
  • ССС/ВСС;
  • Со или без претходно работно искуство;
  • Амбициозна, мотивирана, лојална личност;
  • Одговорност и посветеност.
     
Почетни месечни примања од висина од 2.700 евра
 
 

Бесплатни курсеви по германски јазик започнуваат оваа недела

Бесплатно посредување; Тел. за контакт 071/328-063

Вашите резимеа со слика можете да ги испратите преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде