Vrabotuvanje.com - Претакач на гориво - Тетово - Тетово - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Претакач на гориво - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

  • GULF


GULF има потреба од

Претакач на гориво во склад за нафта и нафтени деривати во ТетовоПотребни квалификации:

  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност;
  • Располагање со комуникациски вештини и љубезност;
  • Подготвеност за работа во смени.
     


Вашите апликации со назнака “претакач на гориво во склад за нафта и нафтени деривати во Тетово” испраќајте ги преку полето "Брза Апликација”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде