Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Скопје - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Orbico Group

 

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.
 

 

Магационер - Скопје

 
Основни обврски:
 
  • Прием на роба и подредување на истата во магацинот
  • Спремање на роба за клиенти
  • Проверка на роковите на производите
  • Физичка способност за кревање на пакети
 
Личен профил:
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Организациона способност
  • Одговорност, чесност, посветеност

Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации
да испратат Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде