Vrabotuvanje.com - Комерцијалист (м/ж) - Велес - ЕНМОН извоз-увоз ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист (м/ж)

Велес

Рок за пријавување:

 • ЕНМОН извоз-увоз ДООЕЛ Велес
 • Адреса: ОЛИВЕР КИТАНОВСКИ 119, 1400 Велес

Vacancy:  Mid-Senior Level .NET Solution Developer

ЕНМОН – Светот на керамиката, е трговско друштво кое се занимава со производство, трговија, увоз и извоз на керамички плочки, гранит, керамика, санитарија и составна опрема за купатила. Во Македонија е застапен со 7 салони за малопродажба, 4 магацини за големопродажба, фабрика за производство на лепак. Произведуваме смеси за фугирање, смеси за нивелирање и хидроизолација, мебел за купатила, кади итн. и поседуваме сопствени возила за меѓународен транспорт.

ЕНМОН ГРУП е компанија која е лидер во својата работа и како таква постана гигант не само на територијата на Србија, туку и во целиот регион. Ги подржуваме добрите идеи и секогаш сме орентирани кон подобрување на работните процеси.

ЕНМОН има потреба од следната работна позиција:

Комерцијалист (м/ж)

Потребни квалификации:

 • Виша/Висока стучна спрема;
 • Познавање на основно работење со компјутер – MS Office;
 • Поседување возачка дозвола Б – категорија;
 • Претходно работно искуство во комерцијална работа/трговија ќе се смета за предност;
 • Познавање на англиски и албански јазик ќе се смета за предност.

Очекувани вештини и способности:

 • Самоиницијативни, амбициозни, посветени личности;
 • Желба за работа и насоченост кон резултати;
 • Професионален однос;
 • Деловна етика.

Доколку сте заинтересирани испратете ја Вашата Професионална биографија преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде