Vrabotuvanje.com - Обезбедувач - Скопје - Еуро Секјурити
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Еуро Секјурити


 

Поради проширување на својот тим, Агенцијата за обезбедување Еуро Секјурити објавува оглас за работна позиција:

ОБЕЗБЕДУВАЧ
Територија на град Скопје

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Поседување на Лиценца за обезбедување од Комора за обезбедување на Р.М.
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност


Личен профил:

  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Професионален однос кон работата
  • Одговорност и способност за организација
  • Позитивен став кон работата
  • Деловна култура

Сите заинтересирани кандидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде