Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Берово, Пехчево - Перпетуумобиле Клининг
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Берово, Пехчево

Рок за пријавување:

 • Перпетуумобиле Клининг


 

ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ КЛИНИНГ има потреба од следната работна позиција

Хигиеничар/ка (м/ж)

Реон Берово/ Пехчево

 

Одговорности и задачи:

 • Дневно одржување, чистење и дезинфекција на објектот
   


Потребни квалификации:

 • Основно образование или ССС
 • Претходно работно искуство во иста или слична дејност ќе се смета како предност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Професионален однос кон работата
 • Одговорност
 • Дисциплинираност
 • Почитување на правила и кодекс на работа
 • Позитивен став кон работата

 

​Сите заинтересирани кандидати можат да испратат биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде