Vrabotuvanje.com - Хигиеничари - Скопје, Велес, Куманово - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје, Велес, Куманово

Рок за пријавување:

 • ESI (Employment Services International)
 
 
За вработување кај наш реномиран клиент потребни се: 
Хигиеничари (Скопје, Велес, Куманово)
 
 
ЗАДАЧИ:
 • Одржување на хигиената на просторот во компанијата
 • Метење или чистење со правосмукалка, полирање и миење подови, мебел и слично во објекти, миење на прозорци
 • Чистење кујни и општа испомош во кујна, вклучувајќи миење садови 
 • Преземање на потребни активности за отстранување на отпадот од установите
 • Следење на процедурите за безбедност при работа
 
БАРАМЕ:
 • ССС
 • Задолжително следење на правилата и процедурите за работа
 • Носење на задолжителна заштитна опрема
 • Следење на процедурите за безбедност и здравје при работа
 • Сменско работење (во три смени)
 
НУДИМЕ:
 • Обезбеден трансфер до работа
 • Обезбеден дневен оброк
 • Обезбедена обука
 • Договор на 3 месеци со можност за потпишување на неопределено
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде