Vrabotuvanje.com - Фризер /ка, Козметичар /ки, Техничар/ки за нега на нокти - Скопје - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фризер /ка, Козметичар /ки, Техничар/ки за нега на нокти

Скопје

Рок за пријавување:

  • ESI (Employment Services International)
 
 
 

За вработување во нов и ексклузивен салон за убавина кој се наоѓа во строгиот Центар на Скопје и се занимава со козметички услуги и услуги за убавина, во потрага сме по:

ФРИЗЕР/КА, КОЗМЕТИЧАР/КИ, ТЕХНИЧАР/КИ ЗА НЕГА НА НОКТИ - МАНИКИР/ПЕДИКИР

 

БАРАМЕ:

  • Потребно е поседување на соодветен сертификат или стручно образование во областа за која аплициратe
  • Пожелно е претходно работно искуство


НУДИМЕ:

  • Полно работно време од 40 часа неделно со 2 дена слободни во неделата
  • Договор на неопределено работно време со пробен период од 3 месеци
  • Платата зависи од позицијата за која аплицирате
  • Бонуси за ефикасно и одговорно работење
  • Годишен одмор според ЗРО

 

Кандидати кои ги исполнуваат горенаведените квалификации треба да достават своја биографија и да наведат во електронската пошта за која позиција аплицираат.

Апликацијата на која не е наведно работното место нема да се земе во предвид.

Селекцијата на кандидати се извршува по истекот на огласот. Доколку бидат доставени над 120 биографии, селекцијата се врши и до 120 денови.

Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата датабаза со можност за повикување на идни соодветни огласи.

Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
www.esi.mk

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде