Vrabotuvanje.com - Собарки - Скопје - Alexandar Square
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Alexandar Square

Хотел ALEKSANDAR SQURE има потреба од следната работна позиција

Собарки

 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност

Опис на работното место:

  • Одржување на хигиена во собите и другите простории во хотелот
  • Љубезна комуникација со гостите
  • Работа под притисок

 Личнен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и  педантност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде