Vrabotuvanje.com - Администратор за човечки ресурси - Скопје - ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор за човечки ресурси

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ

Приклучете се во тимот на Рептил маркети, работно место  каде може да ги споделувате Вашите идеи, да правите мали грешки, да работите многу, да го изградите вашиот успех и личен развој, и со малку среќа изградете ја вашата Кариера. 

 ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ има потреба од нови вработени  за работната позиција:

Администратор за човечки ресурси

Потребни квалификации

  • Познавање на англиски јазик;
  • Претходно работно исксутво ќе се смета за предност;
  • Напредно познавање на MS Office пакетот (Excel, Word, Power Point);
  • Солидни оргaнизациски и комуникациски вештини и поседување високо ниво на доверливост;
  • Способност за работа со кратки временски рокови и брзо учење.


Работни услови:

  • Основна нето плата се определува во зависност од претходното работно искуство со можност за зголемување во однос на работната успешност. 
  • Се почитуваат Законските одредби во однос на пријавување на полно работно време, здравствено осигурување, годишни одмори, исплата на регрес за годишен одмор

Аплицирајате на: http://reptilmarketi.mk/вработување или преку полето Брза Апликација

Тел за контакт: 071/996-061.

Во согласност со Прописите за заштита на лични податоци ве молиме не доставувајте ваша лична фотографија при пополнување на апликацијата за вработување.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде