Vrabotuvanje.com - Лице за дистрибуција - Скопје - Beta medico
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за дистрибуција

Скопје

Рок за пријавување:

  • Beta medico


 

 

 

Веледрогерија Бетамедико Традинг
 
Објавува конкурс за вработување:
 

1 лице лице за дистрибуцијаи во големопродажба на медицински помагала

         
Задолжително потребно: 

  • Возачка дозвола A и Б категорија
Заинтересираните да ги пратат своите биографии со задолжителна фотографија
преку полето Брза Апликација
 
Најдоцна до 25/07.2019
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде