Vrabotuvanje.com - Лице за административни работи - Скопје - Beta medico
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за административни работи

Скопје

Рок за пријавување:

  • Beta medico


 

 

 

Веледрогерија Бетамедико Традинг
 
Објавува конкурс за вработување:
 

1 лице За административни регулаторни работи и маркетинг активности на тековни и нови производи

         
Задолжително потребно: 

  • Пожелно државен испит
  • Познавање англиски јазик
  • Работа со компјутер 

 

Заинтересираните да ги пратат своите биографии со задолжителна фотографија
преку полето Брза Апликација
 
Најдоцна до 25/07.2019
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде