Vrabotuvanje.com - Администратор операторки - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор операторки

Скопје

Рок за пријавување:

  • Неуромедика

БОЛНИЦА НЕУРОМЕДИКА, во Р. Македонија која успешно работи веќе 27 години, објавува оглас за следната работна позиција:

Администратор операторки

Ние нудиме:

Основна плата во договор за работа  + максимален бонус за успешност + исплата на сите изработени прекувремени часови + работа во недела + работа на празник + работа во сабота
Пријатна работна атмосфера 
Регрес и платен одмор согласно Законсите нормативи​


Кандидатите потребно е да го достават своето CV, (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) документи за завршено образование, потврда за работно искуство на еден од следните начини:

Испраќање на професионална биографија (CV) преку полето Брза Апликација, или лично во просториите на Неуромедика или по пошта на адреса: ПЗУ Неуромедика, ул. Јордан Мијалков бр.62, 1000 Скопје, со назнака на позицијата за која се аплицира.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде